Apartmá na prodej za velmi nízkou cenu nedaleko od městečka Denia, Costa Blanca: výhled z apartmá

Costa Blanca: apartmá na prodej za velmi nízkou cenu nedaleko od městečka Denia

Apartmá na prodej v blízkosti městečka Denia, nové, v malém domě naproti pomerančovému háji, s krásným výhledem

Toto nové apartmá na prodej za velmi nízkou cenu se nachází nedaleko městečka Denia na Costa Blanca vedle pomerančového háje. Toto apartmá je součástí harmonického seskupení asi tří domů, s vlastním kostelem, barem, obklopených pomerančovníky. Apartmá se nachází v prvním patře malého nového domu, v malé skupině domů podél pomerančového háje, který Vás každé jaro okouzlí svou vůní. Běžné služby se nacházejí nejdále na par set metrů.

Tento privátní areál má vlastní bazén, s výhledem na pomerančové háje a je možné si přikoupit podzemní parkovací místo s úložným prostorem, přístupné výtahem.

Uvnitř najdete velký obývací pokoj s vybavenou oddělenou kuchyní, koupelnu, oddělený záchod a dvě ložnice, s nádherným výhledem na okolní přírodu a na pomerančové háje.

Obývací pokoj a hlavní ložnice jsou vybaveny klimatizací (zima nebo teplo), a okna mají dvojité izolační skla a rolety. Telefonní linka může být zavedena.

Veškeré běžné služby, obchody, restaurace a autobusová zastávka se nacházejí v okruhu maximálně pěti set metrů, a střed města je vzdálen jeden kilometr. Toto nádherné apartmá na prodej za velmi nízkou cenu v Ondara nedaleko od městečka Denia na Costa Blanca bez zařízení.

Denia, apartmá A-1667
Patro první
Obytná plocha 77 m²
Ložnice 2
Koupelny
Kuchyně oddělená, vybavená
Obývací pokoje 29,4 m²
Komora (1) *
Parkování (1) *
Terasa společná
Zahrada společná
Vzdálenost od moře 6 km
Postaveno 2009
Pevná cena: EUR 101'000.- plus daně a výdaje
identické, ale 3 ložnice, ≈ 88 m²: EUR 116'000.-
* Parkovací místo s úložným prostorem, příplatek: EUR 10'000.-

Navštivte toto apartmá ! domluvme si nezávaznou schůzku, můj e-mail je zde

  -